Zostań ambasadorką Isabel Medical Day Spa jak Ewelina Marcisz :-)

marcisz1
marcisz
Ewelina Marcisz
 – wielokrotna medalistka, reprezentantka Kadry Narodowej Polski narciarstwie klasycznym, w 2017 będzie startować na Mistrzostwach Świata w Lahti w czym bardzo Panią Ewelinę wspieramy i trzymamy kciuki. Oprócz obowiązków sportowych nasza Mistrzyni  jest również ambasadorką Isabel Medical Day Spa,  jako ambasadorka naszego salonu Pani Ewelina ma wiele zadań, które mają na celu potwierdzenie wysokiej jakości naszych usług jak również budowanie i wzmacnianie świadomości marki.

Na bazie współpracy z Panią Eweliną stworzyliśmy projekt ambasadorski dedykowany dla naszych klientek, które są przecież najlepszą reklamą i marką naszego salonu 🙂 osoby chętne do wzięcia udziału w projekcie mają szansę na wygraną BONÓW o wartości 1200,00 lub 2000,00 na zabiegi w naszym salonie oprócz tego uczestnicy projektu będą mogli wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej naszego salonu promującej nasze usługi (*tylko dla zainteresowanych)

Regulamin Projektu:

  1. Projekt ambasadorski będzie trwał do końca 02.2017 roku.
  2. Założenie projektu to: promocja i rekomendacja usług Isabel Medical Day Spa, w podanym okresie czasu. Zadaniem ambasadora jest  zaprosić minimum 10 osób lub 20 osób na zabiegi w naszym salonie, zaproszone osoby muszą zakupić zabieg za minimum 50 zł
  3. 10 osób zaproszonych to BON O WARTOŚCI 1200,00 na 3 zabiegi radiofrekwencji frakcyjnej na twarz, 20 osób zaproszonych to BON O WARTOŚCI 2000,00 na 3 zabiegi radiofrekwencji frakcyjnej i wypełniacz (kwas hialuronowy do wypełniania zmarszczek lub powiększania ust)
  4. Każdy ambasador otrzyma niezbędne informacje promocyjne do przekazania osobom zainteresowanym
  5. Zaproszona przez Ambasadora osoba ma obowiązek w dniu zabiegu  zgłosić z czyjego polecenia trafiła do salonu, na tej podstawie stworzymy dokładną bazę ambasadorek z ilością zaproszonych osób.
  6. Ilość BONÓW NIEOGRANICZONA
  7. Ogłoszenie listy zwycięzców 01.03.2017

                                                                                                                                  Zapraszamy do zabawy 🙂

 

Możesz również polubić