Top Shape

TOP SHAPE NOWY KOMPLETNY PROGRAM ANTYCELLULITOWY

Kompleksowe rozwiązanie, skoncentrowane na holistycznym podejściu do problemu cellulitu, na bazie analizy przyczyn jego powstawania oraz możliwości działania zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz. To wynik pracy i wykorzystanie wiedzy specjalistów z różnych dziedzin, promujący istotę współdziałania i aktywnego udziału klienta w procesie zmian.

Dwuetapowy zabieg profesjonalny  opiera się na peelingu enzymatycznym połączonym ze skoncentrowanym żelem, zawierającym substancje o działaniu lipolitycznym, pobudzającym mikrocyrkulację i  detoksykacyjnym oraz specjalnym masażu na bazie naturalnego olejku.

Peeling w proszku zawierający keratyznazę, bromelainę, papainę oraz hialuronidazę ma za zadanie nie tylko  wygładzić i zregenerować naskórek, ale także zmniejszyć gęstość substancji podstawowej. Żel zawierający wyciągi z imbiru, cytryny, żurawiny,  korzenia Maca, ruszczyk, escynę i  kofeinę,  działa stymulująco i wspomaga detoksykację. Zaletą tego produktu jest łatwa i szybka aplikacja,  wysoka tolerancja oraz brak konieczności zmywania pod prysznicem.

Kolejnym etapem zabiegu jest wykonanie intensywnego masażu manualnego, naprzemiennie z użyciem specjalnie opracowanych wałków z wypustkami. Podczas masażu wprowadzana jest skoncentrowana mieszanina naturalnych olejków , pozyskiwanych w procesie długotrwałej maceracji roślin w gorącym oleju. W jej skład wchodzą wyciągi z granatów, zielonej kawy, owoców leśnych, pieprzu, wąkroty azjatyckiej, brzozy, orzecha laskowego, moreli i migdałów.  To połączenie substancji aktywnych z intensywnym masażem działa energetyzująco, stymulująco i ujędrniająco.

Niezwykle ważnym elementem programu jest także codzienna pielęgnacja skóry preparatem DEFINE&FIT24H na bazie ekstraktów roślinnych (ekstrakt z Buxus Sinica, Pimpinella Anisum, Lepidium Meyenii) i wyciągu z  planktonu morskiego oraz wykonywanie codziennego automasażu.

Nie zapominajmy też o działaniu od wewnątrz! W tym celu zwiększamy podaż płynów i wspomagamy się suplementem diety, wchodzącym w skłąd zestawu TOP SHAPE,  na bazie ekstraktów z ziół, w tym herbaty Mate, kofeiny i guarany.

Efekty – redukcja w obwodzie brzucha nawet do 10 cm* po zrealizowaniu pełnego 4-tygodniowego planu, zakładającego 8 sesji profesjonalnych, regularnej pielęgnacji domowej, wdrożeniu zaleceń dietetycznych opracowanych przez specjalistów oraz planu treningowego.