Viscoderm

Medical device Class III INIEKCYJNY WYRÓB MEDYCZNY W POSTACI GOTOWYCH ZASTRZYKÓW

SPECJALISTYCZNY KWAS HIALURONOWY DO MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

VISCODERM jest środkiem medycznym do stosowania śródskórnego, zawierającym naturalny najwyższej czystości kwas hialuronowy o masie cząsteczkowej zbliżonej do endogennego kwasu hialuronowego. VISCODERM® ma postać sterylnego bezbarwnego żelu i jest przeznaczony do zabiegów mezoterapii. Dzięki innowacyjnej technologii wykorzystanej do produkcji żelu na bazie kwasu hialuronowego preparaty VISCODERM® doskonale rozprowadzają się w tkankach. Skutecznie nawilżają, odmładzają i rewitalizują skórę od wewnątrz.

Szerokie zastosowanie gamy produktów VISCODERM® pozwala zadbać o skórę twarzy ,szyi ,dekoltu oraz wierzchu dłoni. Kwas hialuronowy jest substancją zdolną związać od tysiąca do czterech tysięcy razy więcej wody niż wynosi jego masa. Jest stosowany jako jeden z najbardziej wartościowych czynników nawilżających.

Linia Produktów VISCODERM to Kwas hialuronowy naturalny, wytwarzany w procesie biotechnologicznym , nie sieciowany . Viscoderm to kwas hialuronowy nieodzwierzęcy, sterylny, apirogenny – bez ryzyka alergii i stanów zapalnych i infekcji skóry , typowych po zastosowaniu kwasu hialuronowego  odzwierzęcego . Kwas hialuronowy VISCODERM jest wytwarzany bez GMO . Bez ryzyka zakażeniem wirusami i prionami TSE BSE.

Produkowany w najwyższych standardach jakościowymch GMP ( Good Manufacturing  Practice )

 


VISCODERM MAXX® 50mg HydroLIFT ACTION – opatentowana technologia stężenie 2,0% ( 50mg w 2,5 ml apulkostrzykawce );

Preparat wskazany do zastosowania w ramach odbudowy podporowych warstw skóry własciwej i jej zagęszczeniu na poziomie średnim i głębokim.

VISCODERM MAXX ® podaje się na glębokość okolo 3-4mm , w miejscach gdzie skóra jest gruba, w celu długotrwałego efektu wypełnienia

i liftingu przy niektórych typach zmarszczek.

Stymulacja namnażania , produkcja nowego kolagenu i elastyny.

Zapewnia aktywna kontrole homeostazy skóry.

 

 

 


VISCODERM TRIO® 24mg HydroLIFT ACTION – opatentowana technologia stezenie 1,6% (24mg w1,5 ml ampulkostrzykawce );

Preparat wskazany do zastosowania w ramach biorestrukturyzacji i biorewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni oraz większych powierzchni ciała w celu wzmożonego nawodnienia i rewitalizacji skóry.

Preparat wskazany do zastosowania w ramach kuracji odbudowy podporowych warstw skóry właściwej na poziomie średnim .

VISCODERM ® 1,6 podaje się na glębokość okolo 2-3mm , w celu uzyskania efektu wypełnienia i liftingu przy niektórych typach zmarszczek .

Preparat stymuluje namnażanie fibroblastów , produkcję nowego kolagenu i elastyny . Zapewnia przyleganie poszczególnych keratynocytów.


VISCODERM BI ® 16mg HydroLIFT ACTION – opatentowana technologia

Stężenie 0,8% ( 16mg w 2 ml ampulkostrzykawce );

Preparat wskazany do zastosowania dla skóry cienkiej i delikatnej oraz do kuracji profilaktycznej i zachowawczej .

Wskazany do problematycznych obszarów skóry jak okolice oczu, usta ,zmarszczki palacza , linie marionetek, dekolt, dlonie, szyja.

VISCODERM ® 0,8 BI podaje się na glebokosc do 1mm , efektem zabiegu jest wzmocniona skóra, blask i jędrność skóry szarej , matowej.

Wzmacnia sprężystość skóry cienkiej i wiotkiej.

 

 

 

 

 


VISCODERM ® 8mg HydroLIFT ACTION – opatentowana technologia Stężenie 0,8% ( 8mg w 1 ml ampulkostrzykawce );

Preparat wskazany do zastosowania dla skóry cienkiej i delikatnej oraz do kuracji profilaktycznej i zachowawczej.

Pojemność 1 ml idealnie nadaje się do zastosowania dla takich problematycznych obszarów skóry jak okolice oczu , usta, zmarszczki palacza, linie marionetek.

VISCODERM ® 0,8 podaje się na glębokość do 1mm , w celu uzyskania odpowiedniego nawodnienia i wzmocnienia skóry szarej, matowej,pozbawionej sprężystości i blasku. Preparat stymuluje Preparat stymuluje namnażanie fibroblastów , produkcję nowego kolagenu i elastyny .

Zapewnia przyleganie poszczególnych keratynocytów..

 

 

 

 


VISCODERM ® 16mg HydroLIFT ACTION – opatentowana technologia stężenie 1,6% (16mg w 1 ml ampulkostrzykawce );

Preparat wskazany do zastosowania w ramach biorestrukturyzacji i biorewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni oraz większych powierzchni ciała w celu wzmożonego nawodnienia i rewitalizacji skóry.

Preparat wskazany do zastosowania w ramach kuracji odbudowy podporowych warstw skóry właściwej na poziomie średnim .

VISCODERM ® 1,6 podaje się na glębokość okolo 2-3mm , w celu

uzyskania efektu wypełnienia i liftingu przy niektórych typach zmarszczek. Preparat stymuluje namnażanie fibroblastów , produkcję nowego kolagenu i elastyny . Zapewnia przyleganie poszczególnych keratynocytów..

 

 

 

 


VISCODERM ® 20mg HydroLIFT ACTION – opatentowana technologia stężenie 2,0% ( 20mg w 1 ml apulkostrzykawce );

Preparat wskazany do zastosowania w ramach kuracji odbudowy podporowych warstw skóry właściwej na poziomie średnim i głębokim.

VISCODERM ® 2,0 podaje się na glębokość okolo 3-4mm , szczególnie w miejscach gdzie skóra jest gruba, oraz w celu uzyskania długotrwałego efektu

wypełnienia i liftingu przy niektórych typach zmarszczek. Preparat stymuluje namnażanie fibroblastów , produkcję nowego kolagenu i elastyny .

Zapewnia przyleganie poszczególnych keratynocytów..