Chrono Detox Facial Treatment

chronodetoxSkóra w naturalnych warunkach potrafi regulować sobie poziom nawilżenia czerpiąc go z wewnątrz naszego organizmu, a także ze środowiska zewnętrznego. Żyjąc jednak w obecnym zanieczyszczonym środowisku, aglomeracji miejskiej, przebywając często w klimatyzowanych pomieszczeniach, narażeni jesteśmy na zanieczyszczenia naskórka, a co za tym idzie, z przedwczesnym starzeniem się skóry. Prawdziwy zastrzyk energii, który sprawia że skóra jest wypoczęta, dotleniona i pełna blasku. Składniki aktywne zawarte w preparatach zapewniają kompletną pielęgnację i ochronę: kompleks O2 Protect zwalcza wolne rodniki; ekstrakt z nasion z Moringi Olejodajnej chroni komórki przed zanieczyszczeniami i usuwa oznaki zmęczenia; aktywny składnik otrzymywany z naturalnego aminokwasu – kreatyny – stymuluje oddychanie komórkowe; biały łubin wzmacnia barierę ochronną skóry.

Wskazania:
zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry zmęczonej, zestresowanej, niedotlenionej, potrzebującej blasku, świeżości i witalności.

Cel:
pobudzenie procesu oddychania międzykomórkowego, regeneracja, przywrócenie świeżego i zdrowego wyglądu skórze, poprawienie jej kolorytu, ochrona przed działaniem wolnych rodników, wygładzenie drobnych zmarszczek oraz delikatne rozjaśnienie naskórka.

Składniki aktywne w zabiegu:

  • Kompleks O2 Protect – antyoksydant, chroni DNA, zapobiega uszkodzeniom spowodowanym promieniowaniem UVA i UVB,
  • Czynnik neutralizujący wolne rodniki,
  • Ekstrakt z nasion Moringi Olejodajnej – chroni komórki skóry przed uszkodzeniem spowodowanym różnymi zanieczyszczeniami, usuwa oznaki zmęczenia,
  • Aktywny składnik dotleniający – zwiększa oddychanie komórkowe,
  • Organiczny biały łubin – aktywuje syntezę lipidów i protein w naskórku, wzmacnia barierę ochronną skóry.

Czas zabiegu: 50 minut

Przeciwwskazania: uczulenie na składniki zawarte w preparatach, skóra trądzikowa

Częstotliwość wykonywania zabiegów: zabieg jednorazowy