Plasma

plasmalift_h

Skuteczne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu powiek

Skóra wokół oczu zmienia się wraz z upływem lat – traci swoją naturalną elastyczność i sprężystość, robi się ciemniejsza i bardziej pomarszczona. Powieki zaczynają opadać, co jest dowodem nie tylko nieprzespanych nocy czy przepracowania, ale pierwszym, zauważalnym dowodem starzenia się skóry wokół oczu. W naszej Salonie mamy skuteczne  rozwiązanie, by przywrócić atrakcyjność spojrzenia – Plasma 

To proste i bezpieczne urządzenie do wykonania bezinwazyjnego liftingu powiek, pozwalające uzyskać efekt już po jednym zabiegu! Urządzenie wykorzystuje mikrowiązki plazmy, działając jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry i konieczności wyłączenia z codziennej aktywności. Pozwala pozbyć się pierwszych oznak starzenia, odmłodzić okolicę oka i nadać świeży wygląd spojrzeniu.
Zabieg stosowany jest w korekcji powiek zarówno u kobiet jak i mężczyzn – wykonywany jest punktowo bez oddziaływania na otaczające zdrowe tkanki.

plasma

Zabieg bezinwazyjnego liftingu powiek przy wykorzystaniu urządzenia Plasma jest Bezinwazyjny – polecany dla osób, które nie chcą decydować się na zabieg chirurgiczny (blefaroplastyka)

  • Precyzyjny – mikrowiązka plazmy działa jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry
  • Dający natychmiastowy efekt – efekty widoczne już po pierwszym zabiegu
  • Bezpieczny – bezpieczny dla osób z rozrusznikami serca oraz innych pacjentów, u których zabiegi z zastosowaniem prądu są przeciwwskazane
  • Komfortowy – nie wymaga wyłączenia z codziennych aktywności

Wskazania:

– opadające powieki
– drobne zmarszczki na powiece dolnej, policzkach, w okolicy ust i koło uszu, kurze łapki, zmarszczki palacza
– poprawiany jest owal twarzy i napięcie skóry
– blizny potrądzikowe, pooperacyjne i pourazowe
– brodawki, włókniaki, znamiona
– plamy soczewicowate „wątrobowe”